HAKKIMIZDA

        1990 yılında Angel Halı adıyla, üretici firma olarak sektördeki faaliyetlerimize başladık. Vizyonumuz alıcılara yaşayamadığı farklı halı deneyimini yaşatmak, misyonumuz ise; yüksek standartlarda yenilikçi, farklı ve kaliteli ürünlerin üretimi oldu. Kurucularımız bu vizyon ve misyona sadık kalarak başarının anahtarı çok çalışmaktır dediler ve birçok ilke imza attılar.

 

        2000 yılında makine parkuru anlamında son teknolojiye geçerek dünya standartlarını yakaladık. 2000 ile 2010 yılları arasında Balkanlar, Kafkaslar, Ortadoğu, Avrupa 2010 yılı ve sonrasında ise Afrika, Amerika, Avustralya, Asya pazarında toplamda altmış beş ülkeye ihracat yaparak halı konusunda rakipsiz olduğumuzu kanıtladık. 2017 yılında yoğun talebi karşılayabilmek adına Stefany adında farklı bir üretim tesisi kurarak bu isimle ihracatta zirveye ulaştık. 2018 yılında Türkiye’yi temsilen Hannover Domotex halı fuarında öncü firma ilan edildik. Böylece eşsiz tasarımlarımızla Avrupa ve Amerika’ daki markalaşma serüvenimiz başladı. 2019 yılında gelecek nesillerin eğitimi adına da iyi şeyler yapmak zorunda olduğumuzu hissederek Gaziantep Bilfen Okullarının kurucu ortağı olduk. Aynı yıl İstanbul Modoko mobilyacılar sitesinde Angel satış ofisimizi açtık çünkü, ülkemizde ürettiğimiz halıları yurdumuz insanlarının da kullanımına ve beğenisine sunmak istedik. 2021’de alıcıların bize daha kolay ulaşabilmeleri amacıyla e-ticaret sitemiz olan Viviana’yı kurduk. Biz sadece halı değil, halının ham maddesi olan iplik tesislerine de sahibiz. 750 çalışanımızla 90.000 metrekare açık, 70.000 metrekare kapalı alanda kurulu tam anlamıyla entegre bir tesisiz.
 

        Genç ve dinamik ekibimizle sizleri mutlu edebilmek adına gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaktan onur duyuyoruz. Sektörde otuz yılı devirdikten sonra geriye dönüp baktığımızda birçok global başarıya imza atmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.        Saygılarımızla
Angel, Stefany, Viviana


 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR